Отзывы о компании odetobut - повседневная обувьЕвгений Г.05.05.2026 ОтличноВасилий Д.04.05.2026 ОтличноАндрей Ш.04.05.2026 ОтличноУсе классно всі довільні. Кожний рас пользуюся і все гарно!!!Арсен А.03.05.2026 ОтличноЗа свою ціну шикарні, легкі та зручні. Є запах "кітаю" але вевітрюється швидко ;)Павло Г.02.05.2026 ОтличноРуслан В.02.05.2026 ОтличноВалерій Г.02.05.2026 ОтличноАндрій К.01.05.2026 Очень плохоЗовсім не правильно вказані розміра. Відбавляйте +-1-1.5см від вказаних розмірів😐Василь Ш.01.05.2026 ОтличноВіталій Р.01.05.2026 Отлично
Усе классно всі довільні. Кожний рас пользуюся і все гарно!!!
За свою ціну шикарні, легкі та зручні. Є запах "кітаю" але вевітрюється швидко ;)
Зовсім не правильно вказані розміра. Відбавляйте +-1-1.5см від вказаних розмірів😐