Отзывы о компании odetobut - повседневная обувьТарасов м.14.04.2026 ОтличноЗа свои деньги отлично,но оказались сильно большими,не тот размер заказал.Андрій Ю.13.04.2026 ОтличноОлексій Г.12.04.2026 ОтличноДмитро Г.10.04.2026 ОтличноОлег Ф.10.04.2026 ХорошоІван Л.10.04.2026 ОтличноЯкість товару мені сподобаласяДенис З.09.04.2026 ОтличноКачество бомба!Анжела Ф.08.04.2026 ХорошоКросівки дуже класні, але устілки не 29, 5 а 30 см, тому вони на розмір великі! Я відмовилась від товару! Вибачте! Але рекомендую продавця!Евген Ш.08.04.2026 ОтличноВсе дуже добре,та швидко.Олександр О.08.04.2026 Отлично
За свои деньги отлично,но оказались сильно большими,не тот размер заказал.
Якість товару мені сподобалася
Качество бомба!
Кросівки дуже класні, але устілки не 29, 5 а 30 см, тому вони на розмір великі! Я відмовилась від товару! Вибачте! Але рекомендую продавця!
Все дуже добре,та швидко.