Отзывы о компании odetobut - повседневная обувьСергей Я.09.03.2026 ХорошоНазарій Я.09.03.2026 ХорошоРубан П.08.03.2026 ОтличноДуже сподобалось,дякуюСергій Л.08.03.2026 ХорошоВсе добре, не дивлячись на те що зі мною не зв'язалися, та замовляв 41. а прийшли 42 розмір)))Юрій А.08.03.2026 ОтличноВсе чудово ціна якість задоволений придбаним товаромДмитро Г.08.03.2026 ОтличноМикола Г.07.03.2026 ОтличноЗадоволений придбаним товаром .ДякуюРуслан В.07.03.2026 ОтличноОлексій Б.07.03.2026 ОтличноШныра О.07.03.2026 Отлично
Дуже сподобалось,дякую
Все добре, не дивлячись на те що зі мною не зв'язалися, та замовляв 41. а прийшли 42 розмір)))
Все чудово ціна якість задоволений придбаним товаром
Задоволений придбаним товаром .Дякую