Отзывы о компании odetobut - повседневная обувьДмитрий Б.27.02.2026 Отлично42 розмірВітя Ж.26.02.2026 Очень плохоКупляю вже другий раз взуття,то все було супер,але купив ці кеди качество гімно,підошва гімно вбилися за дві неділіИван Б.24.02.2026 ОтличноЮлия Г.24.02.2026 ОтличноОбувь отличная, спасибоАльона С.24.02.2026 ОтличноВадим А.23.02.2026 ОтличноВолодимир Г.23.02.2026 ОтличноВсе чітко,швидко,товар якісний і відповідає тому,що був в оголошенніВасиль К.23.02.2026 ОтличноСергій Г.23.02.2026 ОтличноСергей В.23.02.2026 Отлично
42 розмір
Купляю вже другий раз взуття,то все було супер,але купив ці кеди качество гімно,підошва гімно вбилися за дві неділі
Обувь отличная, спасибо
Все чітко,швидко,товар якісний і відповідає тому,що був в оголошенні