Отзывы о компании odetobut - повседневная обувьАарон О.04.01.2026 ХорошоЦіна класс ну а так думаю на сезон, хоч дійсно м'якеньки та теплі до -15Людмила Н.04.01.2026 ОтличноОлександра Д.03.01.2026 ХорошоСергей В.03.01.2026 ОтличноБыстрый, чёткий!Дмитро С.02.01.2026 ОтличноЦіна і якість суперВладимир П.02.01.2026 ОтличноЗоряна Г.01.01.2026 ОтличноКросівки відповідають опису,син задоволений .Щиро дякую.Игорь П.31.12.2025 ОтличноОлена Д.31.12.2025 ОтличноКросівки хороші , теплі !Євген М.31.12.2025 Отлично
Ціна класс ну а так думаю на сезон, хоч дійсно м'якеньки та теплі до -15
Быстрый, чёткий!
Ціна і якість супер
Кросівки відповідають опису,син задоволений .Щиро дякую.
Кросівки хороші , теплі !