Отзывы о компании odetobut - повседневная обувьПокупатель18.12.2025 НейтральноНіхто не передзвонив. Розмір не співпав з тими що показують в рекламі. Доставку оплатив і відмовивсяРуслан Г.17.12.2025 Очень плохоВиктория В.17.12.2025 ОтличноЮрий А.16.12.2025 ХорошоОлег К.16.12.2025 ОтличноЗручні, та прикольно виглядаютьМаксим Б.16.12.2025 ОтличноТоваром і швидкістью відмінноДмитро Б.16.12.2025 ОтличноНе перезвонилиВіталіна С.15.12.2025 ОтличноВиталий Т.15.12.2025 ОтличноАндрій К.15.12.2025 Отлично
Ніхто не передзвонив. Розмір не співпав з тими що показують в рекламі. Доставку оплатив і відмовився
Зручні, та прикольно виглядають
Товаром і швидкістью відмінно
Не перезвонили