Отзывы о компании odetobut - повседневная обувьАндрій О.12.12.2025 ОтличноВіктор К.12.12.2025 ОтличноНормальноОлександр Л.12.12.2025 ОтличноВікторія М.12.12.2025 ОтличноІзосімов д.12.12.2025 ОтличноОлександр Г.11.12.2025 ОтличноЮрий Л.10.12.2025 ХорошоИгорь10.12.2025 ОтличноВолодимир Ш.10.12.2025 Отличновзяв на розмір більше - нормально все підійшлоТетяна К.09.12.2025 ОтличноНа свою ціну шикарні кросівки
Нормально
взяв на розмір більше - нормально все підійшло
На свою ціну шикарні кросівки