Отзывы о компании odetobut - повседневная обувьОлексій К.02.06.2026 ОтличноВолодимир Г.02.06.2026 ОтличноЭдуард Ч.01.06.2026 Отличнокуликова л.01.06.2026 ОтличноНе в перше заказу взуття у цього продавця.Кросівки супер!Чоловік не нарадуеться, каже що таке враження, нібито народився в них!Валерий Т.01.06.2026 ОтличноВиктор К.31.05.2026 ОтличноПетро Л.31.05.2026 ОтличноПерепрошую, знайшов варіант кращий)Елвін Г.30.05.2026 ОтличноВладимир А.30.05.2026 ОтличноПавел С.30.05.2026 ОтличноКроссовки стоят своих денег. Вид имеют, удобние. Как будут носится, покажет время. Думаю на сезон легко хватит. Рекомендую
Не в перше заказу взуття у цього продавця.
Кросівки супер!
Чоловік не нарадуеться, каже що таке враження, нібито народився в них!
Перепрошую, знайшов варіант кращий)
Кроссовки стоят своих денег. Вид имеют, удобние.
Как будут носится, покажет время. Думаю на сезон легко хватит. Рекомендую