Відгуки про компанію odetobut - повсякдене взуттяЕвгений Г.05.05.2026 ВідмінноВасилий Д.04.05.2026 ВідмінноАндрей Ш.04.05.2026 ВідмінноУсе классно всі довільні. Кожний рас пользуюся і все гарно!!!Арсен А.03.05.2026 ВідмінноЗа свою ціну шикарні, легкі та зручні. Є запах "кітаю" але вевітрюється швидко ;)Павло Г.02.05.2026 ВідмінноРуслан В.02.05.2026 ВідмінноВалерій Г.02.05.2026 ВідмінноАндрій К.01.05.2026 Дуже поганоЗовсім не правильно вказані розміра. Відбавляйте +-1-1.5см від вказаних розмірів😐Василь Ш.01.05.2026 ВідмінноВіталій Р.01.05.2026 Відмінно
Усе классно всі довільні. Кожний рас пользуюся і все гарно!!!
За свою ціну шикарні, легкі та зручні. Є запах "кітаю" але вевітрюється швидко ;)
Зовсім не правильно вказані розміра. Відбавляйте +-1-1.5см від вказаних розмірів😐