Відгуки про компанію odetobut - повсякдене взуттяТарасов м.14.04.2026 ВідмінноЗа свои деньги отлично,но оказались сильно большими,не тот размер заказал.Андрій Ю.13.04.2026 ВідмінноОлексій Г.12.04.2026 ВідмінноДмитро Г.10.04.2026 ВідмінноОлег Ф.10.04.2026 ДобреІван Л.10.04.2026 ВідмінноЯкість товару мені сподобаласяДенис З.09.04.2026 ВідмінноКачество бомба!Анжела Ф.08.04.2026 ДобреКросівки дуже класні, але устілки не 29, 5 а 30 см, тому вони на розмір великі! Я відмовилась від товару! Вибачте! Але рекомендую продавця!Евген Ш.08.04.2026 ВідмінноВсе дуже добре,та швидко.Олександр О.08.04.2026 Відмінно
За свои деньги отлично,но оказались сильно большими,не тот размер заказал.
Якість товару мені сподобалася
Качество бомба!
Кросівки дуже класні, але устілки не 29, 5 а 30 см, тому вони на розмір великі! Я відмовилась від товару! Вибачте! Але рекомендую продавця!
Все дуже добре,та швидко.