Відгуки про компанію odetobut - повсякдене взуттяАндрій Г.07.04.2026 ВідмінноМихайло Г.07.04.2026 ВідмінноВіктор Т.07.04.2026 ВідмінноМихайл Г.06.04.2026 ВідмінноСвітлана П.05.04.2026 ВідмінноДобреЕвгений Г.05.04.2026 ВідмінноВсе сподобалосьОлександир Б.04.04.2026 ВідмінноДмитро Г.03.04.2026 ВідмінноЕвгений М.03.04.2026 ВідмінноОлександр м.03.04.2026 ВідмінноБеру вже 4 пару дитині . Рекомендую . Гарно носяться і адекватна ціна
Добре
Все сподобалось
Беру вже 4 пару дитині . Рекомендую . Гарно носяться і адекватна ціна