Відгуки про компанію odetobut - повсякдене взуттяЛюдмила К.02.04.2026 Дуже поганоВІТЯ02.04.2026 ДобреНаталія Ш.01.04.2026 ВідмінноДякую отримала все підійшло і сподобалось.В'ячеслав С.31.03.2026 ВідмінноОлександр Ф.31.03.2026 ВідмінноОлена Л.30.03.2026 ВідмінноНаталія С.30.03.2026 ВідмінноСергій М.29.03.2026 ВідмінноВалентин К.28.03.2026 ВідмінноОлег Г.27.03.2026 Добре
Дякую отримала все підійшло і сподобалось.