Відгуки про компанію odetobut - повсякдене взуттяСергей Я.09.03.2026 ДобреНазарій Я.09.03.2026 ДобреРубан П.08.03.2026 ВідмінноДуже сподобалось,дякуюСергій Л.08.03.2026 ДобреВсе добре, не дивлячись на те що зі мною не зв'язалися, та замовляв 41. а прийшли 42 розмір)))Юрій А.08.03.2026 ВідмінноВсе чудово ціна якість задоволений придбаним товаромДмитро Г.08.03.2026 ВідмінноМикола Г.07.03.2026 ВідмінноЗадоволений придбаним товаром .ДякуюРуслан В.07.03.2026 ВідмінноОлексій Б.07.03.2026 ВідмінноШныра О.07.03.2026 Відмінно
Дуже сподобалось,дякую
Все добре, не дивлячись на те що зі мною не зв'язалися, та замовляв 41. а прийшли 42 розмір)))
Все чудово ціна якість задоволений придбаним товаром
Задоволений придбаним товаром .Дякую