Відгуки про компанію odetobut - повсякдене взуттяДмитрий Б.27.02.2026 Відмінно42 розмірВітя Ж.26.02.2026 Дуже поганоКупляю вже другий раз взуття,то все було супер,але купив ці кеди качество гімно,підошва гімно вбилися за дві неділіИван Б.24.02.2026 ВідмінноЮлия Г.24.02.2026 ВідмінноОбувь отличная, спасибоАльона С.24.02.2026 ВідмінноВадим А.23.02.2026 ВідмінноВолодимир Г.23.02.2026 ВідмінноВсе чітко,швидко,товар якісний і відповідає тому,що був в оголошенніВасиль К.23.02.2026 ВідмінноСергій Г.23.02.2026 ВідмінноСергей В.23.02.2026 Відмінно
42 розмір
Купляю вже другий раз взуття,то все було супер,але купив ці кеди качество гімно,підошва гімно вбилися за дві неділі
Обувь отличная, спасибо
Все чітко,швидко,товар якісний і відповідає тому,що був в оголошенні