Відгуки про компанію odetobut - повсякдене взуттяОлександер Л.07.01.2026 ВідмінноБублик О.07.01.2026 ВідмінноВіктор П.06.01.2026 ВідмінноВзуття хороше .за що дякую відправка теж дуже швидко замовив вечері а на другий день забрав. Такшо дуже дякую продавцю за професійністьТарас М.06.01.2026 ВідмінноДанилов А.06.01.2026 ВідмінноСаша С.05.01.2026 ВідмінноВсе чудово підійшло рекомендуюІнна С.05.01.2026 ВідмінноАндрій Ч.04.01.2026 ВідмінноАнатолий Б.04.01.2026 ВідмінноОля Ж.04.01.2026 ВідмінноПродавец хороший отправили быстро но обувь заказали 46 размер но он был на 43.
Взуття хороше .за що дякую відправка теж дуже швидко замовив вечері а на другий день забрав. Такшо дуже дякую продавцю за професійність
Все чудово підійшло рекомендую
Продавец хороший отправили быстро но обувь заказали 46 размер но он был на 43.