Відгуки про компанію odetobut - повсякдене взуттяАарон О.04.01.2026 ДобреЦіна класс ну а так думаю на сезон, хоч дійсно м'якеньки та теплі до -15Людмила Н.04.01.2026 ВідмінноОлександра Д.03.01.2026 ДобреСергей В.03.01.2026 ВідмінноБыстрый, чёткий!Дмитро С.02.01.2026 ВідмінноЦіна і якість суперВладимир П.02.01.2026 ВідмінноЗоряна Г.01.01.2026 ВідмінноКросівки відповідають опису,син задоволений .Щиро дякую.Игорь П.31.12.2025 ВідмінноОлена Д.31.12.2025 ВідмінноКросівки хороші , теплі !Євген М.31.12.2025 Відмінно
Ціна класс ну а так думаю на сезон, хоч дійсно м'якеньки та теплі до -15
Быстрый, чёткий!
Ціна і якість супер
Кросівки відповідають опису,син задоволений .Щиро дякую.
Кросівки хороші , теплі !