Відгуки про компанію odetobut - повсякдене взуттяВалерий С.20.12.2025 ВідмінноСергей 20.12.2025 ВідмінноСергей К.19.12.2025 ВідмінноВладимир Ч.19.12.2025 ВідмінноАлександр К.19.12.2025 ВідмінноВсе чудовоАнжела Л.19.12.2025 ВідмінноОлег А.18.12.2025 Дуже поганоЯ вже замерз детіочткувані кросівки скоро зима закічитъсяСергей М.18.12.2025 ВідмінноДуже дякую за гарні шузи. Думав китайське лейно , а по факту гарні.Валерий З.18.12.2025 ВідмінноДмитро К.18.12.2025 Відмінно
Все чудово
Я вже замерз детіочткувані кросівки скоро зима закічитъся
Дуже дякую за гарні шузи. Думав китайське лейно , а по факту гарні.