Відгуки про компанію odetobut - повсякдене взуттяПокупець18.12.2025 НейтральноНіхто не передзвонив. Розмір не співпав з тими що показують в рекламі. Доставку оплатив і відмовивсяРуслан Г.17.12.2025 Дуже поганоВиктория В.17.12.2025 ВідмінноЮрий А.16.12.2025 ДобреОлег К.16.12.2025 ВідмінноЗручні, та прикольно виглядаютьМаксим Б.16.12.2025 ВідмінноТоваром і швидкістью відмінноДмитро Б.16.12.2025 ВідмінноНе перезвонилиВіталіна С.15.12.2025 ВідмінноВиталий Т.15.12.2025 ВідмінноАндрій К.15.12.2025 Відмінно
Ніхто не передзвонив. Розмір не співпав з тими що показують в рекламі. Доставку оплатив і відмовився
Зручні, та прикольно виглядають
Товаром і швидкістью відмінно
Не перезвонили