Відгуки про компанію odetobut - повсякдене взуттяАндрій О.12.12.2025 ВідмінноВіктор К.12.12.2025 ВідмінноНормальноОлександр Л.12.12.2025 ВідмінноВікторія М.12.12.2025 ВідмінноІзосімов д.12.12.2025 ВідмінноОлександр Г.11.12.2025 ВідмінноЮрий Л.10.12.2025 ДобреИгорь10.12.2025 ВідмінноВолодимир Ш.10.12.2025 Відмінновзяв на розмір більше - нормально все підійшлоТетяна К.09.12.2025 ВідмінноНа свою ціну шикарні кросівки
Нормально
взяв на розмір більше - нормально все підійшло
На свою ціну шикарні кросівки