Відгуки про компанію odetobut - повсякдене взуттяВітя К.15.11.2025 ВідмінноЛьоня К.15.11.2025 ВідмінноІгор С.15.11.2025 ВідмінноСергей И.14.11.2025 ВідмінноАлександр Щ.14.11.2025 ВідмінноКроссовки, реально термо, на свой 42 размер, брал 44,подошли идеально, подошва толстая и надёжная. Одним словом мне понравилились и цена приемлемая.Олександр С.13.11.2025 ВідмінноЮрий П.13.11.2025 ДобреВасиль К.13.11.2025 ВідмінноДякую, за якісний товарАнастасия К.12.11.2025 ВідмінноДіма Ш.12.11.2025 Відмінно
Кроссовки, реально термо, на свой 42 размер, брал 44,подошли идеально, подошва толстая и надёжная. Одним словом мне понравилились и цена приемлемая.
Дякую, за якісний товар