Відгуки про компанію odetobut - повсякдене взуттяІван Ц.26.10.2025 ВідмінноВсе супер. Раджу.Алла К.26.10.2025 ВідмінноКроссы на вид хорошие , понятно китайские и с запахом сильным , но думаю выветрится !! Смотрятся хорошо !!! На сколько их хватит не известно !!Юрій Щ.26.10.2025 ВідмінноАндрій Р.25.10.2025 ДобреВсе добреАнатолій К.25.10.2025 Відмінноолександр т.24.10.2025 ВідмінноРоман Ш.24.10.2025 Дуже поганоРоман Б.24.10.2025 ВідмінноСергій Т.23.10.2025 Дуже поганоВідправили чомусь 44 розмір. Тому відмова. Бо більший ніж написано устілка 27.5 а там певно було 28Дмитро Х.23.10.2025 Відмінно
Все супер. Раджу.
Кроссы на вид хорошие , понятно китайские и с запахом сильным , но думаю выветрится !! Смотрятся хорошо !!! На сколько их хватит не известно !!
Все добре
Відправили чомусь 44 розмір. Тому відмова. Бо більший ніж написано устілка 27.5 а там певно було 28