Відгуки про компанію odetobut - повсякдене взуттяВолодимир Г.02.06.2026 ВідмінноЭдуард Ч.01.06.2026 Відміннокуликова л.01.06.2026 ВідмінноНе в перше заказу взуття у цього продавця.Кросівки супер!Чоловік не нарадуеться, каже що таке враження, нібито народився в них!Валерий Т.01.06.2026 ВідмінноВиктор К.31.05.2026 ВідмінноПетро Л.31.05.2026 ВідмінноПерепрошую, знайшов варіант кращий)Елвін Г.30.05.2026 ВідмінноВладимир А.30.05.2026 ВідмінноПавел С.30.05.2026 ВідмінноКроссовки стоят своих денег. Вид имеют, удобние. Как будут носится, покажет время. Думаю на сезон легко хватит. РекомендуюСтаніслав Б.30.05.2026 ВідмінноЧудовий товар і чудовий продавець! Дякую і рекомендую!
Не в перше заказу взуття у цього продавця.
Кросівки супер!
Чоловік не нарадуеться, каже що таке враження, нібито народився в них!
Перепрошую, знайшов варіант кращий)
Кроссовки стоят своих денег. Вид имеют, удобние.
Как будут носится, покажет время. Думаю на сезон легко хватит. Рекомендую
Чудовий товар і чудовий продавець! Дякую і рекомендую!