Зв'язок тільки через вайбер-телеграм +380 93 395 15 59
+380 (93) 395-15-59
Взуття від виробника
Відгуки про компанію odetobut - повсякдене взуття
Дмитро Х.
Відмінно
Андрій Б.
Добре
Руслан С.
Дуже погано
Я так понимаю мошенники? Сделал заказ 17го, так и не отправили. Ноль баллов!
Владимир А.
Відмінно
Михайло К.
Відмінно
Олександр Ж.
Відмінно
Рекомендую
Андрій М.
Відмінно
Товар відповідає опису. Правда продавець порадив брати на розмір більший ( замість 42 (27см) взяв 43(27.5)..вияснилось що дарма😆). Але вже не хотілось заморочуватися з поверненням і очікуваннями. А так все норм. Трошки більше б на спілкування йшли
Олександр М.
Дуже погано
Ніхто не відповів.
Сергей П.
Відмінно
Дякую все підійшло.Малмірять,в мене 44 взяв 45 клас
Іван С.
Добре
Замовив дві пари прийшла одна. А щоб з'ясувати в чому річ то ніхто не відповідає на дзвінки. А взуття прикольне
Я так понимаю мошенники? Сделал заказ 17го, так и не отправили. Ноль баллов!
Рекомендую
Товар відповідає опису. Правда продавець порадив брати на розмір більший ( замість 42 (27см) взяв 43(27.5)..вияснилось що дарма😆). Але вже не хотілось заморочуватися з поверненням і очікуваннями. А так все норм. Трошки більше б на спілкування йшли
Ніхто не відповів.
Дякую все підійшло.Малмірять,в мене 44 взяв 45 клас
Замовив дві пари прийшла одна. А щоб з'ясувати в чому річ то ніхто не відповідає на дзвінки. А взуття прикольне