Відгуки про компанію odetobut - повсякдене взуттяДмитрий П.30.06.2025 ВідмінноОлена Д.30.06.2025 ВідмінноРуслан З.27.06.2025 ВідмінноТарас З.26.06.2025 ВідмінноАндрій Г.24.06.2025 ВідмінноМирон К.23.06.2025 ВідмінноДмитро Ф.19.06.2025 ВідмінноГанна Д.18.06.2025 ВідмінноАлександр Х.18.06.2025 ВідмінноДобрий день.З боку продавця все гарно. Не підійшов розмір-великі.Я знову замовив але меньший розмір.Савостьянов М.17.06.2025 Відмінно
Добрий день.
З боку продавця все гарно.
Не підійшов розмір-великі.
Я знову замовив але меньший розмір.